innate-agape

O Mnie

ERasmuspost
Poznaj mnie lepiej

Nazywam się Jose David Huera Beltran, mam 28 lat, urodziłem się w Mieście Meksyk.

Mam brata i najwspanialszych rodziców na świecie. Cała moja rodzina jest ogromna (najbliżsi krewni to aż 60 osób), w Meksyku mam dwa psy, a tutaj w Polsce – psa, którego nazwałem “Tamal”.

Skończyłem studia licencjackie na kierunku Administration and International Business, na uniwersytecie Panamericana w Meksyku. W 2012 roku spędziłem jeden semestr na wymianie studenckiej w Paryżu, na uczelni Institut supérieur du commerce de Paris. Do Polski przeprowadziłem się zaraz po otrzymaniu tytuł licencjata, i w końcu w 2013 roku zacząłem studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (SGH) na kierunku International Business.

Kocham piłkę nożną, kocham grać, oglądać, nawet słuchać… Jestem trochę uzależniony od tego sportu. Kiedy byłem młodszy, grałem w czwartej i trzeciej lidze meksykańskiej, dla takich drużyn, jak Atlas, Pachuca Aragon, Real Olmecas, Neza, CEFOR. Niestety, nie mogłem dalej grać zawodowo, ponieważ zdecydowałem skupić się na studiach.

Jestem wielkim fanem drużyny Necaxa (meksykańska drużyna, obecnie w drugiej lidze) oraz Realu Madryt (największa, najlepsza i najważniejsza drużyna na całym świecie). W 2012 roku obejrzałem w Madrycie, na stadionie Santiago Bernabeu, mecz Realu, i tym samym spełniło się jedno z moich największych marzeń.

Mówię po hiszpańsku, angielsku, i naprawdę staram się nauczyć jednego z najtrudniejszych języków świata – polskiego.

Jeśli chciałbyś współpracować z moim blogiem, napisz do mnie i przejrzyj stronę Kontakt & Współpraca.

Dzięki!

Write A Comment